Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
طهران بزرگراه اشرفی مجتمع نگین 021-44031229 - 09122684028

درباره ما

تلاش ما در این وبسایت معرفی امکانات و توانمندیهای موجود درمعادن و کارخانجات سنگبری صنایع سنگ جوشقان همراه با ارایه اطلاعات کامل و جامع جهت شما بزرگواران است .
 • The Office
 • General Company
 • Reciption Hall

معدن آزادی

این معدن در سال 1333 در منطقه جوشقان قالی اطراف شهر میمه و درمحدوده شهرکاشان به وسیله پدرسنگ ایران ارباب قنبر رحیمی کشف و ثبت گشت واز با سابقه ترین معادن در ایران محسوب میگردد . در ابتدا این معدن به نام شهیاد نامگذاری شد و دلیل آن هم انتخاب و استفاده این سنگ در نمای ساختمان میدان شهیاد ( برج آزادی ) در طهران توسط مهندس امانت بوده و حدود 50 سال است که جوشقان در زیبایی و اصالت این نماد ملی شریک و سهیم است .  

 • Text Hover
ما افتخار داریم که با پروانه بهره برداری از معدن شماره یازده که یکی ازبهترین سینه کارهای این معدن میباشد کپهای مورد نیاز کارخانجات خود و دیگر همکاران را تهیه نموده و با توجه به روند برش و شیوه جداسازی و تجهیزات جابجایی و حمل و نقل بهترین همراهی را با طبیعت ، این مادر مهربان داشته و با بکارگیری آخرین تکنولوژی موجود ، بیشترین بهره وری از فرایند چند میلیون ساله تولید سنگ را حاصل نماییم .

 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover

آنالیز سنگ مرمریت جوشقان                                               

 • Text Hover

کارخانجات

صنایع سنگبری جوشقان ( زرگری )

این کارخانه در سال 1369 افتتاح گردیده و در سال 1389 با توجه به برنامه هایکاربردی با تکنولوژی جدید تجهیز و به برش مرمریتهای جوشقان به صورت پلاکهای با طول ، عرض و قطر مورد نیاز سازندگان و با کیفیت و سرت بندی مناسب مشغول و فرآوری می نماید . به این ترتیب کپهای با عرض وطول مطلوب جهت پلاک در معدن انتخاب و مستقیما به این کارخانه منتقل میشود . اینگونه با توجه به تمرکز بر روی پلاکها ، ضمن حفظ کیفیت و سرت بندی دقیق ، میزان تولید در حد قابل قبولی بالا ، میزان ضایعات به نحوی محسوس کم و در نتیجه در کنار دیگر تدابیر با پایین آمدن هزینه ها که در نهایت به قیمت گذارای مناسب منجر شده در کمال افتخار رضایت عموم مشتریان ارجمند حاصل گردیده است .

 • Text Hover
 • Text Hover

صنایع سنگبری گلستان

این کارخانه در فاصله ای اندک از دو کارخانه دیگر مجموعه صنایع سنگ جوشقان قرار داشته و جهت تولید انواع سنگهای پله ، گیوتین ، بادبر و ریزبار درقطرهای دو ، سه ، چهارو .... سانت آماده و تجهیز شده و تمرکز خود را بر استفاده بهینه و بهروری مطلوب از منابع طبیعی قرار داده و در همین مسیر کپهای مناسب جهت پله و همچنین بادبر و گیوتین از معادن جوشقان و تراورتن شکلاتی مستقیما به این کارخانه حمل میگردد .

 به این ترتیب در ادامه خط مشی کلی ، در این کارخانه نیز با توجه به تمرکز بر روی تولید مناسب پله و دیگر تولیدات ، ( ضمن حفظ کیفیت و سرت بندی دقیق و .......... ) در نهایت به قیمت گذاری مناسب منجر شده و در کمال افتخار رضایت عموم مشتریان ارجمند حاصل گردیده است .

 • Text Hover
 • Text Hover
صنایع سنگبری مهر
با توجه به پیشنهاد برخی از سازندگان مبنی بر تولید سنگهایی که در کنار جوشقان هارمونی زیباتری را ایجاد کند و همچنین با توجه به تمایل به استفاده از تراورتن روشن در نما و در این راستا ، کارخانه سنگبری مهر که در نزدیکی دو کارخانه دیگرقراردارد ، جهت فرآوری و تولید تراورتن تجهیز گردید . همزمان کپهای با کیفیت بالای تراورتن عباس آباد محلات ( پنیرکچه ) و شکلاتی خریداری شد .به این ترتیب مرمریت جوشقان ، تراورتن شکلاتی و تراورتن عباس آباد جهت نما و داخل بنا چه به صورت واحد و چه به شیوه ترکیبی آماده و به این ترتیب در کمال خرسندی پیشنهاد مطلوب سازندگان به مرحله اجرا در آمد .
از آنجایی که بهره برداری مناسب از منابع طبیعی از اهداف بزرگ و راهبردی به شمار می آید لذا درهیچیک از کارخانه های مجموعه مطلقا کوره نسب نشده و سنگ را جهت منافع خود نابود ننموده بلکه همه تلاش خود را در ادامه خط مشی کلی با توجه به تمرکز بر روی پلاکهای با طول و عرض مورد نیاز سازندگان قرار داده ، ضمن حفظ کیفیت و سرتبندی دقیق ، میزان تولید را در حد قابل قبولی بالا ، میزان ضایعات را به نحوی محسوس کم و در نتیجه در کنار دیگر تدابیر با پایین آوردن هزینه ها که در نهایت به قیمت گذارای مناسب منجر می شود در کمال افتخار همراه با علاقه مندان به طبیعت ، رضایت این گروه از سازندگان ارجمند را حاصل نموده است
 • Text Hover
 • Text Hover

چرا سازندگان ما را انتخاب نموده اند ؟

1 – تولید با کیفیت و ماندگار
2 – رنگ روشن و زیبای تولیدات
3 - امکان تولید به متراژ بالا
4 – تحویل به موقع با توجه به قرارداد
5 – اهمیت به پایین آوردن هزینه تولید
6 – سرت بندی مناسب تولیدات
7 – حضور در هنگام اجرا و راهنمایی سنگ کار
8 – استفاده از کارشناسان ماهر
9 – توجه به پیشنهادات سازندگان
10 – اقدام در جهت تولید سبز
11 – توجه به نیازهای همه نیروها در معادن و کارخانجات
12 – ایجاد جو دوستی و مشارکت
 • Text Hover
 • Text Hover
13 – صادرات 
 • این بار جهت ارسال به کویت در حال آماده سازی است